Przedszkole Niepubliczne "Bzyczek"

Zapraszamy serdecznie do naszej bajkowej krainy …….

   

Dzień Ogórka i Pasowanie na Przedszkolaka

W październiku w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ogórka. Były ogórkowe zabawy i zielone potrawy. Na koniec odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka 🙂 Fotorealacja z tego wydarzenia do obejrzenia w dziale GALERIA.


   

Słoneczny plac zabaw

Sezon letni rozpoczęty 🙂 W dziale GALERIA znajdziecie Państwo więcej zdjęć.


   

Kurczaczki i Kaczuszki

Nasze przedszkole odwiedziły dziś małe w większości zółte sympatyczne stworzonka – kurczaczki i kaczuszki 🙂 Dzieciom bardzo się podobało! Na fotorelację zapraszamy do działu GALERIA.


   

Konkurs na najfajniejszy karmik

Nasi Podopieczni wraz ze swoimi Tatusiami wykonali bardzo ciekawe karmiki. Prace zrobione zostały z materiałów recykligowych, a efekt można podziwać w dziale GALERIA


   

Jasełka 2017

Zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów na tegoroczne Jasełka przygotowane przez naszych Przedszkolaków. Uroczystość odbędzie się w piątek 15 grudnia o godz. 14:00.


   

Kurs Pierwszej Pomocy dla Przedszkolaków

Nasi podopieczni spotkali się ostatnio z ratownikami Harcerskiej Grupy Ratowniczo Medycznej. Przedszkolaki zobaczyły sprzęt ratowniczy, dowiedziały się jak należy się zachować w różnych sytuacjach, poznały metody ratowania poszkodowanych, a także zwiedziły wnętrze karetki. Wszystko oczywiście zostało uwiecznione na zdjęciach – zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji.


   

Kurs Pierwszej Pomocy dla Rodziców


   

KOTY

W poniedziałek z wizytą przybyły do naszego przedszkola koty różnych ras. Dzieci mogły posłuchać o cechach charakterystycznych każdego z nich, pogłaskać, nakarmić, a nawet wyczesać. Przedszkolakom bardzo się podobało 🙂


   

Wizyta Strażaków

Ostatnio odwiedzili nas Panowie Strażacy. Przyjechali dużym czerwonym wozem, pokazali wszystko co w nim wożą, a na koniec zabrali chętnych na krótką przejażdżkę :)) Wszystko oczywiście zarchiwizowaliśmy w dziale GALERIA.


   

Dzień Pomidora :)

W zeszłym tygodniu świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Pomidora. Oprócz gier i zabaw związanych z tym warzywem odbyło się również Pasowanie na Przedszkolaka.